BİZE ULAŞIN upoyresmi@upoy.org

UPÖY Birim Üyeleri

- +

ULUSAL PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK ÖĞRENCİLERİ YAPILANMA ORGANLARI

Yönetim Kurulu (2018-2020 Dönemi)

  1. İletişim Birimi Sorumlusu– Mustafa Ayberk Kılıçalp(Adnan Menderes Üniversitesi)
  2. Proje Birimi Sorumlusu–  Meryem Şen(Çukurova Üniversitesi)
  3. Sosyal Medya Birimi Sorumlusu– Emine Akgül(Akdeniz Üniversitesi)
  4. Topluluk Geliştirme Birimi Sorumlusu– Ebrar Dinçer(Yıldız Teknik Üniversitesi)
  1. Yazı İşleri ve Bilimsel Araştırmalar Birimi Sorumlusu-Belgin Özçelik(Yeditepe Üniversitesi)

Yönetim Kurulu (2016-2018 Dönemi)

  1. İletişim Birimi Sorumlusu– Kemal Feyzi Ergin(Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
  2. Proje Birimi Sorumlusu– Esma Dostuoğlu(Mersin Üniversitesi)
  3. Sosyal Medya Birimi Sorumlusu– Merve Kazgı (Mersin Üniversitesi)
  4. Topluluk Geliştirme Birimi Sorumlusu– Zehra Candan İrhan(Hacettepe Üniversitesi) , Ümmü Nur Öz (Başkent Üniversitesi)
  1. Yazı İşleri ve Bilimsel Araştırmalar Birimi Sorumlusu-Tolga Uçar(ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü)

Çalışma Birimleri:

İletişim Birimi:

  1. Mustafa Ayberk Kılıçalp (Birim Sorumlusu-Adnan Menderes Üniversitesi)
  2. Mustafa Şahin (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
  3. İrem Işık (Adnan Menderes Üniversitesi)
  4. Damla Haceroğlu (Okan Üniversitesi)
  5. Tuğçe Harbutoğlu (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
  6. Onat Öztürk (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
  7. Ayşenur Zeybek (Kırıkkale Üniversitesi)
  8. İrem Ünsal (Uşak Üniversitesi)
  9. Büşra Esmer (Gazi Üniversitesi)

Proje Birimi:

  1. Meryem Şen (Birim Sorumlusu-Çukurova Üniversitesi)
  2. Gizem Gönülkırmaz (Bahçeşehir Üniversitesi)
  3. Yağmur İrem Sarı (Yıldız Teknik Üniversitesi)
  4. Sena Topal (Yıldız Teknik Üniversitesi)
  5. Esranur Üçeş (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi)
  6. Fatih Taşkesen (Kırıkkale Üniversitesi)
  7. Kübra Şahin (Erzincan Üniversitesi)

Sosyal Medya Birimi:

  1. Emine Akgül (Birim Sorumlusu-Akdeniz Üniversitesi)
  2. Candan Kafalı (Pamukkale Üniversitesi)
  3. Beyza Tankır (Lefke Avrupa Üniversitesi)
  4. Harun Çağatay Demir (İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi)
  5. Beyza Nur Can (Ufuk Üniversitesi)
  6. Buse Öztekin (Ankara Üniversitesi)
  7. Büşra Kolkıran (Çukurova Üniversitesi)
  8. Enes Yaylalı (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
  9. Oğuzhan Yalçın (Bayburt Üniversitesi)
  10. Sema Sümer (Karadeniz Teknik Üniversitesi)

Topluluk Geliştirme Birimi:

  1. Ebrar Dinçer (Birim Sorumlusu-Yıldız Teknik Üniversitesi)
  2. Üzeyir Karakuzu (Pamukkale Üniversitesi)
  3. Hüseyin Enes Ölçer (Adnan Menderes Üniversitesi)
  4. Ahmet Enes Nazlı (Girne Amerikan Üniversitesi)
  5. Nisanur Karatepe ( Erciyes Üniversitesi)
  6. Semra Ekici (Hacettepe Üniversitesi)
  7. Muharrem Mustafa Yıldız ( Akdeniz Üniversitesi)
  8. Süleyman Özsandallı (Uludağ Üniversitesi)
  9. Mert Yavuz (Bülent Ecevit Üniversitesi)

Yazı İşleri ve Bilimsel Araştırmalar Birimi

  1. Belgin Özçelik (Birim Sorumlusu-Yeditepe Üniversitesi)
  2. Kübra Sena Sözen (Okan Üniversitesi)
  3. Aybala Güzel (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
  4. Burcu Bölenler (Yeditepe Üniversitesi)
  5. Hilal Fatma Vural (Atatürk Üniversitesi)
  6. Mustafa Aşık (Adnan Menderes Üniversitesi)
  7. Elmas Karaman (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
  8. Gizem Gökçe Coşkun (TED Üniversitesi)
  9. Zeynep Esin Çalık (TED Üniversitesi)