BİZE ULAŞIN upoyresmi@upoy.org

Bizden Haberler

Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrencileri Yapılanması

2018 Üniversite Temsilciliği Başvuru Sonuçları

- +
2018 Üniversite Temsilciliği Başvuru Sonuçları

Değerli Psikolojik Danışman Adayı arkadaşlarımız,

2018 yılı üniversite temsilciliği başvuruları sonuçlandırılmış olup tüm temsilcilerimizin isimlerini listede bulabilirsiniz. 3 ülke, 66 üniversiteden 246 temsilcimiz bulunmaktadır. Seçilen temsilcilerimize detaylı bilgi mail yolu ile verilecektir.

 

 

 

 

UPÖY YÖNETİM KURULU:

  1. İletişim Birimi Sorumlusu– Kemal Feyzi Ergin(Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
  2. Proje Birimi Sorumlusu– Esma Dostuoğlu(Mersin Üniversitesi) , Meryem Şen(Çukurova Üniversitesi)
  3. Sosyal Medya Birimi Sorumlusu– Merve Nur Kazgı (Mersin Üniversitesi)
  4. Topluluk Geliştirme Birimi Sorumlusu– Zehra Candan İrhan(Hacettepe Üniversitesi) , Ümmü Nur Öz (Başkent Üniversitesi)
  5. Yazı İşleri ve Bilimsel Araştırmalar Birimi Sorumlusu-Tolga Uçar(ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü)

 

Adıyaman Üniversitesi:

Derya KORKUT
Hasan Ekinci
Leyla Nur Bilgi
Nail’de Elif Çinpolat
Büşra Kızılağaç(Sosyal Medya Birimi)

Adnan Menderes Üniversitesi:

Mustafa Ayberk Kılıçalp(İletişim Birimi)
Hüseyin Enes Ölçer
Mustafa Aşık
Ecenas Tezer
Yasemin Akyürek
İrem Işık

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi:

Bilgehan Kabak

Ahi Evran Üniversitesi:

Hasret Dilekli
Alim ÇELİK
Kardelen Kurutlu
Cansel Serim
İlknur Aycan Elmas
Yaren Dölek

Akdeniz Üniversitesi:

Emine Akgül(Sosyal Medya Birimi)
Muharrem Mustafa Yıldız
Aybüke Metin
Kamile Koşu
Emine Eda Duman

Aksaray Üniversitesi:

Yunus Bedir
Kübra Ulus
Sena Selcen Taşğın
Göksel Sürmeli
Zekeriya Özdemir

Amasya Üniversitesi:

Rümeysa Taşkın
Mustafa Kemal Bulut
Cemalettin Yiğit
Alper Sadık Çopur

Anadolu Üniversitesi:

Öznur Anılır
Kübra Sultan Berber
Gizem Avcı

Ankara Üniversitesi:

Şeyma Gökçe Lenk
Bünyamin Soyugüzel

Atatürk Üniversitesi:

Hilal Fatma Vural
Salih Alperen Teymur
Şeyda Bedir

Bahçeşehir Üniversitesi:

Mustafa Korhan
Dilara Çoşkun
Gizem Gönülkırmaz
Yaren Varol
Elif Yağız

Balıkesir Üniversitesi:

Öznur Karataş

Bartın Üniversitesi:

Merve Çelik(Toplulukları G. Birimi)
Edanur Aleyna Güngör
Sümeyye Can

Başkent Üniversitesi:

Ümmü Nur Öz(Yönetim Kurulu)
Percihan Zengin

Bayburt Üniversitesi:

Mücahit Değerli
Mediha İrem Nur Çağlar
Oğuzhan Yalçın

Biruni Üniversitesi:

Elvan Baran
Ayşenur Aydın
Musa Tayhan
Meryem Selin Topuz

Boğaziçi Üniversitesi:

Mehmet Emin Sağan

Bülent Ecevit Üniversitesi:

Mert Yavuz

Celal Bayar Üniversitesi:

Emine Köken
Çağla Harmantepe

Cumhuriyet Üniversitesi:

Sümeyra Zeynep Tekin
Merve Atik
Cennet Olpak
Esra Öztürk
Hatice Ağkaş
Elif Demirel

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi:

Şeyma Özdemir
Deniz Gürsoy
Faik Koray Aslan
Gökçenur Uslu
Mehmet Emin Yıldırım

Çukurova Üniversitesi:

Meryem Şen(Yönetim Kurulu)
Beyza Nur Kökçü
Seda Menoğlu
Beyza Çay
Merve Şahin
Ela Safçi

Dokuz Eylül Üniversitesi:

Eda Karakaş
Hande Sağlıklı
Hatice Süsay
Merve Nur Koç
Havva Yıldırım

Düzce Üniversitesi:

Serkan Diner
Yunus Vergül

Ege Üniversitesi:

İrem Ölçer
Özlem Kürkcü
Merve Sever

Erciyes Üniversitesi:

Aynur Yücel
Beyza Selçuki
Merve Nur Altuğ
Emre Türkaslan
Nisa Nur Karatepe
Fatma Betül Afacan
Fatih İncedere

Erzincan Üniversitesi:

Ercan Baran
Şeyma Akıl
Resul Ekrem Sıyrık

Almina Üstek(Yazi İşleri Birimi)
Kübra Şahin

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi:

Kemal Feyzi Ergin(Yönetim Kurulu)
Mine Tekin
Tuğçe Harbutoğlu
Elmas Karaman

Gazi Üniversitesi:

Büşra Esmer
Nilüfer Yücel
Kevser Kayabaşı
Feyza Ağyar
Yağmur İrem Sarı

Gaziantep Üniversitesi:

Melike Sert

Gaziosmanpaşa Üniversitesi:

Ahmet Raşit Koçoğlu(Proje Birimi)
Gülcan döymaz
Abdulselam Gülşen
Kübra Biçer

Giresun Üniversitesi:

Beyza Özkan
Tuğba Görgülü
Mehmet Kurt

Hacettepe Üniversitesi:

Zehra Candan İrhan(Yönetim Kurulu)
Mürşide Koç
Ayşenaz Ekin Duman
Semra Ekici
Şerife Ayhan

Hasan Kalyoncu Üniversitesi:

Naşide Kaya
Ayşe Alp
Yüksel Karadaleren
Serhat Furkan Eskalen
Berna Çakır

İnönü Üniversitesi:

İrem Aydın
Şura Gizem Akbaş
Yasemin Akbaba
Mehmet Ögat
Beyza Öztekin
Berika Murat
Okan Alkan

İstanbul Kültür Üniversitesi:

Selin Yıldırım
Tuçe Özırmaktepe
Senanur Çevik
Mehmet Yazar

İstanbul Medipol Üniversitesi:

Ülkünur Yılmaz(Yazı İşleri Birimi)
Ayşe Kumbasar(Toplulukları G. Birimi)
Ecren Ayva(Yazı İşleri Birimi)
Canan Tütünen

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi:

Harun Çağatay Demir(Sosyal Medya Birimi)
Recep Özaraz
Güldeniz Önayak

Songül Akdin

Kafkas Üniversitesi:

Kübra Demiray

Karadeniz Teknik Üniversitesi:

Ebru Ünaldı(Sosyal Medya Birimi)
Elif Toktamışlı

Onat Öztürk
Ümmü Gülsüm Köse
Betül Pınarbaşı
Sema Sümer
Ceren Akdeniz

Kırıkkale Üniversitesi:

Emrullah Duygu
Fatih Taşkesen
İrem Aysu Göçmen
Ayşegül Şen
Ayşenur Zeybek
Nur Mavuş Özkök
Mervenur Çaylak

Kocaeli Üniversitesi:

Tuğba Soyhan
Eda Gamze Erdağı
Şeydanur örükaya
Furkan Bayram

Lefke Avrupa Üniversitesi:

Beyza Tankırı(Sosyal Medya Birimi)
Burcu Kocabıyık

Maltepe Üniversitesi:

Funda Akyol
Esma Sayğın
Zeynep Pelinsu Başaran
Buket Tuba Aksoy
Mine Demirkol

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi:

Hatice Özbaş
Uğurcan Baran
Bayram Keçili

Mersin Üniversitesi:

Esma Dostuoğlu(Yönetim Kurulu)
Merve Kazgı(Yönetim Kurulu)
Muhammet Yiğit(Sosyal Medya Birimi)
Zekiye Alka
Esma Yılmaz

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi:

Yasemin Eyidayı

Mustafa Kemal Üniversitesi:

Cebrail Güney

Necmettin Erbakan Üniversitesi:

Merve Saçaklı(İletişim Birimi)
Mustafa Şahin(İletişim Birimi)
Bilge Kaan Tolu
Aycan Şapçıoğlu
Mehmet Batuhan Arpacılar
Bilge Gül Tokkaş
Enes Yaylalı
Zeki Enüştekin

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi:

Ufuk Ateş
Beyza Kurt
Büşra Kanlı
Mustafa Sefa Dönmez

On Dokuz Mayıs Üniversitesi:

Nisa Nur İstif
Sefa Uzun
Aybike Keçeli
Menekşe Güngör

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü:

Tolga Uçar(Yönetim Kurulu)

Deniz Özmeriç

Büşra Nur Falay

Okan Üniversitesi:

Damla Haceroğlu(İletişim Birimi)
Kübra Sena Sözen(Yazı İşleri Birimi)
Emine Akkuş
İrem Başak Bilgin
Fatma Zehra Yıldız
Büşra Ertaş

Pamukkale Üniversitesi:

Üzeyir Karakuzu(Topluluklar G. Birimi)
Candan Kafalı(Sosyal Medya Birimi)
Mehmet Özdemir
Raziye Özkurt
Celalettin Aykanat
Elif Çetin
Sümeyye Merd
Süleyman Gülgen
Hüsam Özdemir

Recep Tayyip Erdogan Üniversitesi:

Nuran gül

Sakarya Üniversitesi:

Ali Rıza Subaşı(Proje Birimi)

TED Üniversitesi:

Zeynep Esin Çalık

Trakya Üniversitesi:

Mehmet Furkan Tıkı
Figen İrez
Mehmet Sıddık Önkol
Özge Meşe

Ufuk Üniversitesi:

Beyza Nur Can

Uludağ Üniversitesi:

Süleyman Özsandallı
İrem Sena Köktürk(Yazı İşleri Birimi)
Metin Güleryüz
Beyza Yıldırım
Merve Germen

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi:

Pınar Sert
Esra Nur Üçeş

Uluslararası Balkan Üniversitesi(Makedonya):

Ali Osman Acet

Uşak Üniversitesi:

Mehmet Burak Yalçın
Ferize Kılınç
İrem Ünsal

Yeditepe Üniversitesi:

Belgin Özçelik(Yazı İşleri Birimi)
Sezin Ersoy
Burcu Bölenler
Esin Salcı

Yıldız Teknik Üniversitesi:

Ebrar Dinçer(Toplulukları G. Birimi)
Sena Topal(Proje Birimi)
Doğan Bilgiç
Eda Uçar
Derya Yazıcı